Szkolenie psów Wrocław - najwyższy poziom szkolenia psa

Szkolenie psów Wrocław - indywidualne lekcje z instruktorem

szkolenie psów wrocław

Szybko wyszkolisz swojego psa pod okiem doświadczonego trenera - tel.508-194-283

  •  Prowadzę szkolenie psów we Wrocławiu w trybie indywidualnym - Taka forma szkolenia psa sprawia, że pies naprawdę szybko zostanie wyszkolony - pies nie dekoncentruje się obecnością innych psów na placu szkoleniowym - robimy szkolenie psa u Ciebie w domu lub tam gdzie chodzisz z psem na spacery. Zapraszam do mnie na lekcje jeśli chcesz szybko wyszkolić swojego psa.
  • Szkolenie psów ma to do siebie, że zdobytą wiedzę na temat postępowania z psem musisz utrwalać i musisz z psem powtarzać to czego się nauczył na lekcji ze mną. Gdy będziesz z psem wykonywać te ćwiczenia które poznasz to psu wszystko się utrwali i pies zapamięta jak ma się zachowywać.
  • Poznasz proste do wykonywania gry i zabawy z psem, które sprawiają że buduje się dobra więź między Tobą i Twoim psem - pies będzie Cię przez to bardziej lubił, będzie chętniej wykonywał Twoje polecenia.
  • Gdy poznasz techniki szkolenia psa będziesz je mogła wykorzystywać w trakcie codziennej opieki nad psem - gdy spędzasz czas z psem na spacerze również będziesz mogła tak się z nim bawić aby przy okazji pies się jeszcze czegoś nauczył.

Szkolenie psów we Wrocławiu - lekcje tylko dla Ciebie i Twojego psa - u Ciebie w domu - zamów wizytę psiego trenera do domu

Więcej informacji na stronie: www.szkola-doberman.pl

Brak komentarzy: