Psi psycholog i behawiorysta - terapie behawioralne psów - Zielona Góra

Dobry psi behawiorysta z Zielonej Góry dla psów sprawiających problemy wychowawcze


  • pomoże Ci rozwiązać nawet trudne problemy z psem 
  • powiesz czego chcesz psa nauczyć a fachowiec się tym zajmie
  • poprzez trening szkoleniowy dla psa zmienicie jego zachowanie na bardziej akceptowalne przez domowników

Zgłoś się z psem na szkolenie tutaj do psiego psychologa

psi behawiorysta usługi zapisy

"Ty tylko powiesz czego chcesz psa nauczyć a ekspert od psiej psychologii zajmie się całą resztą."

zgłoś się TUTAJ

Kontakt do najlepszego psiego behawiorysty w Zielonej Górze

  • opowiesz jakiego masz psa, w jakim wieku i jak się zachowuje - jeśli pies sprawia problemy to wyjaśnisz co chcesz zmienić w psim zachowaniu, w jakich sytuacjach to zachowanie się pojawia i czym się charakteryzuje.
  • warto wspomnieć również o tym jak do tej pory postępowaliście z psem w rodzinie, w domu i na spacerach. czy problem pojawił się dopiero nie dawno czy też rozwijał się przez dłuższy czas. Jakich metod do tej pory próbowaliście aby zmienić dane zachowanie psa i jak to wyglądało, czy coś pomogło choć trochę czy może tylko problem się pogarsza.
  • Najczęstsze problemy w behawiorze psa które są problem w codziennym życiu z psem i nad którymi pracujemy aby je modyfikować: agresja do ludzi lub agresja pomiędzy psami, lęk separacyjny u psa, pies nie chce zostawać sam w domu, pies gryzie meble w domu, pies zjada wszystko co znajdzie, pies jest bardzo strachliwy - pies boi się wszystkiego, pies warczy przy misce z karmą, Albo po prostu chcesz nauczyć szczeniaka czystości w domu. Gdy masz takie problemy z psem pomoże Ci zoopsycholog i behawiorysta zwierzęcy a także instruktor szkolenia psów i treser - kontakt znajdziesz na dole tego artykułu.
  • bardzo wiele problemów wychowawczych ze szczeniakami pojawia się gdy pies wchodzi w okres dojrzewania, czyli pies ma 6-8 miesięcy - wtedy często właściciele tych psów przeżywają trudny okres z psem. Są jednak na to metody aby psa dobrze ułożyć. Zapisz się na wizytę i zacznijcie wraz z behawiorystą pracę nad dobrym ułożeniem psa i przystosowaniem go do życia w Twojej rodzinie.
Kontakt telefoniczny i zapisy na konsultacje i szkolenie:
NR TEL.508-194-283

Psi psycholog i behawiorysta - terapie behawioralne psów - Zielona Góra