sobota, 3 stycznia 2015

Przeprowadzka do Głogowa i wszystko nowe od nowego roku.

Gdzie mieszkasz? Ja się właśnie przeprowadziłem do Głogowa.

Właściwie to od Wigilii a nie od Nowego Roku jestem w nowym mieszkaniu i w nowym dla mnie mieście - Głogowie. Głogów to jak dla mnie średniej wielkości miasto - nie za duże nie za małe - leży na skraju 3województw - bo to stykają się z nim województwo Wielkopolskie i Lubuskie a sam Głogów leży w Dolnośląskim. Mam 120km do Wrocławia i mniej więcej tyle samo do Poznania. A do Berlina bliżej niż do Warszawy ;)


W promieniu 60km od Głogowa mam takie miasta jak:
 
głogów mapa
Pokazuję ten promień 60km - bo to taka dla mnie niezbyt duża odległość, którą można pokonać mniej więcej w godzinę czasu.

A Wy skąd jesteście? Z jakiego miasta? Ten Głogów i okolice to dla mnie zupełnie nowe rejony Polski - chętnie się z kimś z okolic zapoznam i spotkam - także jak jesteście z okolic to dajcie znać!

5 komentarzy:

 1. z Wrocławia, to całkiem niedaleko, jak na dajmy na to wycieczkę na Ślężę czy w Góry Stołowe :D To świetne miejsce, blisko w góry, nie tak źle nad morze, najcieplej w całym kraju, mamy fajne zamki i góry i wgl :D

  OdpowiedzUsuń
 2. My też Wrocław, choć pochodzę z Polkowic - mają tam fantastyczny wybieg dla psów, polecam odwiedzić :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Matko Boska, dlaczego akurat Głogów? :O Ja po 20 latach stamtąd uciekłam - o ironio po 9 latach wróciłam z całą swoją psio-kocio-końską ferajną w jego okolice (Wschowa)... ;) Tak więc ma Pan już jedną sąsiadkę:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Czy to nie jest piękne w przeprowadzce? Że wszystko jest nowe?

  OdpowiedzUsuń

będę wdzięczny za każdy komentarz - pisz śmiało! Na pytania odpiszę osobiście!